Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Duncan nyaraló EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Duncan nyaraló EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Duncan nyaraló EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Duncan nyaraló EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Duncan nyaraló EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Duncan nyaraló EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Duncan nyaraló EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Duncan nyaraló EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Duncan nyaraló EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Duncan nyaraló

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyKedd Márc. 15, 2011 11:58 pm

Duncan nyaraló 70-palm-miami-beach-florida
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptySzer. Márc. 16, 2011 11:20 pm

Másnap sikerült megszereznem a környék legjobb ügyvédjét, bár rohadt sok pénzembe fog kerülni. Eldöntöttem, hogy elmegyek Miamiba a nyaralóba, hogy kiengedjem a fáradt gőzt. Persze Sophienak egy szót sem szóltam, hova készülök, csak összeszedtem a cuccom és elvonultam. Beszóltam a céghez, hogy pár napig szálljanak le rólam, és Trissh mondja le a megbeszéléseket a hétre, mert nem érek rá. Boldogan bevágtam magam a kocsiba és nem sokkal később már a nyaraló udvarán álltam és a tengert csodáltam. Amint úgy éreztem, hogy elég ideig bámultam a vizet, bementem a játékterembe és billiárdoztam egyet, majd bevágtam magam a szaunába és a jakuzzit sem hagyhattam ki. Úgy éreztem, mintha életem legjobb döntését hoztam volna meg azzal, hogy távol Sophietól, egyedül itt ülök a hatalmas házban.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 12:46 am

Az egész életemet csodásabbnál csodásabb helyeken töltöttem, de ez a ház egyszerűen fantasztikus volt. És a ház még eltörpülő a kert és a kilátás mellett. Tátott szájjal néztem körbe, aztán kiszálltam a kocsiból, megkerültem és Dillon nyakába ugrottam. Összekulcsoltam a lábaim a dereka körül és össze-vissza csókolgattam.
-Már most csodás itt.- vigyorogtam és még hevesebben kezdtem csókolgatni.
-És sehol senki? Csak édes kettesben vagyunk?- haraptam az alsó ajkamba.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 12:48 am

A jakuzzi teljesen felpezsdített és úgy éreztem tele vagyok energiával. Eldöntöttem, hogy fölveszem a fürdőnadrágom és lemegyek a medencéhez napozni így elindultam az emeletre a hálószobámba. Bementem és átkaptam a gagyát, majd a folyosóra vettem az utam. Ahogy az emeleti ablak mellett sétáltam el, feltűnt egy ismeretlen kocsi az udvaron, aztán megláttam a fiamat és egy csajt, aki épp rajta lógott. Azonnal leesett, hogy biztos nem haverok, mert elég heves csókot váltottak egymással. Nem is tudom, mit éreztem pontosan, de igazából azt hiszem csak meglepődtem. Tátott szájjal álltam az ablaknál, majd össze szedtem magam és elindultam lefelé, hogy kiderítsem, mi a frász folyik ott.
Vissza az elejére Go down
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 12:52 am

Jane az ölebe ugrott,én pedig a derekát és a combját fogtam.
-Látsz itt rajtunk kívül valakit? - Kérdeztem vigyorogva és miután elhúztam az ablakot,a házba léptünk.Fel sem tűnt,hogy nyitva volt,de most kicsit sem ezzel foglalkoztam.A kanapéra huppantam,Jane-el az ölembe és vadul csókolóztunk,mikor valaki köhintett mögöttünk.Azonnal hátrafordultam.
-Apa?! - Kérdeztem felhúzott szemöldökkel.
Vissza az elejére Go down
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 12:59 am

Le se kellett érnem az udvarig, mert a fiatalok már a nappaliban turbékoltak. Két dolgot sikerült azonnal észre vennem. Az első, hogy Dillon fülig szerelmes lehet, ha a csajt elhozta ide. A második, hogy rohadtul nem számított arra, hogy itt leszek, mondjuk ezt tegnap még én sem tudtam. Megálltam a nappali ajtajában és elköhintettem magam, mire Dillon olyan fejet vágott, mintha a hullám tért volna vissza.
-Szia fiam.- vigyorogtam és még én éreztem zavarban magam.
-Örvendek kisasszony.- bólintottam a hölgy felé, aki meglehetősen vörös lett.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 1:02 am

Az egyik pillanatban még boldogan csókolóztunk a nappaliban a másikban pedig megjelent egy pasas, akiről kiderült, hogy Dillon apja. Úgy elvörösödtem, mint a pipacs és lepattantam Dillonról. A férfi nagyon udvarias volt de ettől függetlenül égett a pofámról a bőr rendesen és a kezemet tördelltem.
-Üdvözlöm. -próbáltam a legjobb vigyoromat magamra varázsolni és fogalmam sem volt, mit mondjak vagy tegyek. Dillonra néztem, aki kb ugyanúgy festett, mint én csak neki annyi előnye volt, hogy ismeri a tagot.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 1:21 pm

A csaj meglehetősen zavarban volt így odabattyogtam hozzá és bemutatkoztam.
-Derek Duncan. -próbáltam vigyorogni, de még mindig el voltam képedve.
-Dillon, beszélhetnénk odakint? -néztem Dillonra, aki csak bambult rám és gondolom arra várt, hogy mikor pofozom fel vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 1:25 pm

Jane elvörösödve ugrott le rólam és foglalt helyet mellettem,én meg nem tudtam,most mit kéne mondanom.Aztán váratlanul bemutatkozott,ami oldotta a csendet.Nyeltem egy nagyot,mikor arra kért,beszéljünk.
-Te figyelj neked nem anyával kéne lenned meg a céggel foglalkozni? - Kérdeztem,miközben arréb sétáltunk az erkélyre.
Vissza az elejére Go down
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 1:30 pm

Dillon szinte azonnal számonkért, ami rohadtul nem tetszett, de nem akartam rögtön veszekedni.
-Miért? Neked nem a suliban kéne tanítanod? Mellesleg ki ez a csaj? És egyáltalán miért hoztad ide? Anyáddal meg... -legyintettem. -Mindegy. Most szabadságoltam magam. Szóval, most mit tervezel? Kerti partyt vagy ilyesmit? -kérdeztem és tényleg el nem tudtam képzelni, mi a fenének jöttek a nyaralóba ilyenkor.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 1:45 pm

A férfi odajött és bemutatkozott én pedig csak a nevemet tudtam kinyögni kézfogás közben, semmi mást.
-Jane Stone.- motyogtam enyhe vigyorral és néztem, ahogy kiballagnak az erkélyre. Figyeltem Dillon arcát, ahogy az apjával beszélt és reméltem, hogy nem lesz semmi gáz. Álmomban se gondoltam volna, hogy így fogok összefutni vele, de most már mindegy. A lényeg, hogy szimpatikus legyek neki és kész.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:11 pm

-Kivettem egy hét szabit és eljöttem ide.Mi bajod azzal,hogy itt vagyok és mi a franc van anyával? - Kérdeztem rá,mert teljesen összezavart.
-Az előbb mutatkozott be.Jane-nek hívják és a barátnőm,ha esetleg abból nem tűnt volna fel,ahogy csókolóztunk a kanapén. - Vigyorogotam és benéztem az ablakon.Jane éppen anyám mütyűrjeit nézte a polcon.
-Apa kérlek...mi csak pár napot akarunk itt eltölteni,minden bulizás nélkül.Nincs kedvem bájologni az ismerőseidnek és nincs kedvem összefutni Jessica-val sem. - Forgattam a szemeimet és elhúztam az ajtót.
-Kössz,hogy itt lehetünk. - Játszottam meg magam és Jane-hez léptem. - Menjünk fel a szobámba. - Suttogtam a fülébe és otthagytuk apámat a földszinten.
Vissza az elejére Go down
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:38 pm

-Anyád meg van.- válaszoltam röviden és tömören. -Erről majd még beszélünk, de nem most.- néztem be én is a nőre, aki odabent a polcon nézelődött.
-Gondoltam, hogy a barátnőd, ennyire még én se vagyok hülye. Maradjatok csak. Én szerintem kb két napig itt leszek, aztán a tiétek az egész ház. -indultam el én is befelé.
-Senki más nem fog jönni, ne aggódj.- magyaráztam Dillonnak, aki elindult felfelé a bigével én pedig a konyhába vettem az irányt, hogy igyak egyet, aztán végre eljutottam a medencéig.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:40 pm

Nem tartott sokáig a beszélgetés. Dillon bejött és a fülembe súgta, hogy menjünk fel én pedig szó nélkül követtem, majd a lépcsőn előtört belőlem minden.
-Baj van? Nem tetszik neki, hogy itt vagyunk, ugye? Nem baj, ha hotelba kell mennünk, emiatt ne vessz össze apáddal.- magyaráztam a lépcsőn felfelé haladva.
-Istenem, ez rohadt ciki volt.- fogtam a fejem.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:46 pm

-Ne foglalkozz semmivel,főleg ne az apámmal.Szereti megjátszani a nagyúr szerepét,de igazából nem áll jól neki. - Vigyorogtam ahogy behúztam a szobámba és becsuktam az ajtót.Istentudja mikor voltam itt utoljára,de a legelső ami feltűnt egy fénykép...az éjjeliszekrényemen.Jessica és én a tengerparton...Gyorsan odaléptem és amíg Jane körbenézeett,az ágy alá dobtam a képet.
-Öhm kb 18 éves koromban voltam itt utoljára,szóval ne nézd a berendezést.Annak örülök,hogy nincs seholsem egy pucérnő fényképe. - Ahogy ezt kimondtam,Jane kinyitotta a gardróbot és szembetalálta magát egy playboy katalógusban is helytál,félmeztelen lánnyal.
-Jó oké,figyelj szerintem ez jobban fog tetszni. - Megfogtam a kezét és az erkélyre vezettem. - Az én szobámból a legszebb a kilátás a tengerre. - Durozsoltam a fe,ahogy átöleltem hátulró.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:50 pm

Dillon felvitt a szobájába, amiről nem gondoltam volna, hogy valaha is az övé volt, aztán a szekrényben lévő maca tanusította, hogy igenis az övé.
-Nahát, milyen csinos.- néztem gúnyosan Dillonra, mire kivitt az erkélyre. A terve jól sikerült, mert tényleg iszonyatosan jó volt a kilátás és csodás idő volt odakint.
-Örülök, hogy itt vagyunk. -cirógattam a karját, amivel átkarolt és fejemet a mellkasának dőltöttem.
-Akkor most mit fogunk csinálni?- fordultam vele szembe és a pólójával babráltam.
-Séta, vagy ilyesmi?- kérdeztem és lenéztem a tengerpartra, ami csodásan festett.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:58 pm

-Egy séta jól esne a tengerparton. - Pusziltam meg a homlokát és visszahúztam a szobámba. - Figyelj apa alapjáraton jófej,csak tudod,neki a cég a mindene.Nem lesz sok közös témátok,de lelép úgy két nap múlva és akkor miénk lesz az egész ház. - Cirógattam meg az arcát és megcsókoltam. - Héé nézzünk anyám szekrényében valami ruhát.Szerintem egyezik a méretetek.Anyám márkamániás,úgyhogy lesz ott pár Gucci Dolce ruha. - Vigyorogtam és elindultunk a szüleim hálójába.Ahogy berétünk,azonnal a gardróbba vezettem Jane-t,ami akkora volt,mint az én szobám.
-Válogass és kérlek a legmárkásabbakat pakold fel. - Gyengéden sejhajon billentettem a kezemmel jelezvén,hogy indulhat a beszerző körút.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:07 pm

-Rendben. Akkor majd megpróbálok nem összefutni vele.- vigyorogtam és elindultam utána.
Dillon átvitt a szülei hálójába, ahol a gardrób akkora volt, mint az előző szoba. Bementem a rengeteg ruha közé és csak ámultam. Én is márkás cuccokban jártam otthon, de ez a nő, még Paris Hiltonon is túl tesz. Végül kiválasztottam egy lenge, citromsárga ruhát, ami a combom közepéig ért. Kerestem egy bikinit is, végül egy fekete mellett döntöttem így felkaptam a ruha alá és a papuccsal már kész is voltam. Kivonultam Dillonhoz, és széttárt karokkal vártam, hogy mondjon valami vélemény féleséget.
-Na milyen?- kérdeztem, mikor még mindig csak bámult.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:15 pm

Amíg Jane anyám gardróbjában válogattaa márkásabbnál márkásabb ruhákat,szétnéztem a szüleim szobájában.Meglepődtem,mennyi fénykép van a polcokon.Nem tudtam,hogy anyám ennyire érzelmes nő és kiskorunktól kezdve elrak minden fényképet.Még a felével sem végeztem,így az a pár kép is kimaradt,amin Jess-el vagyok,mikor Jane elémállt.Lélegzetelállító volt anyám sárga ruhájában és először megszólalni sem tudtam.
-Wow...öhm...gyönyörű vagy. - Léptem oda hozzá és megcsókoltam. - Nekem sem ártana valami lengébb öltözék.Mindjárt jövök,addig nézz körül.Ami tetszik akaszd le,úgysem tűnik fel neki. - Megpusziltam a száját és eltűntem a saját szobámban.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:25 pm

Dillon egy-két csók után elvonult öltözni én pedig elkezdtem nézelődni a szobában. Leakasztottam még pár ruhát, de csak olyat, amire feltétlenül szükségem lehet, de eldöntöttem, hogy holnap elmegyek vásárolni. Elkezdtem a képeket nézegetni. Eleinte kissrácokat láttam, azaz Dillont és Jaredet, aztán Dillon egy fekete macával egyre többször jelent meg. Csinos nő volt, be kellett vallanom és egyre jobban kezdte piszláni a csőröm a dolog, mikor már vagy 15 képet láttam róluk, ahol vigyorognak meg csókolóznak meg ilyesmik. Aztán volt egy kép, amin a maca boldogan mutatta a kezét amin egy gyönyörű gyűrű díszelgett és eszembe jutott, hogy mi van, ha ez a nő még mindig Dillon jegyese, én meg csak valami szórakozási lehetőség vagyok. Addig addig gondolkoztam ezen, míg végül tök ideg lettem. Fogalmam sem volt, Dillon hova lett, így átballagtam a szobájába. Valószínűleg a mosdóban lehetett, mert onnan hallottam valami zajt. Ekkor levertem az ágy melletti polcról valamit.
-A francba.- hasaltam le és ahogy kerestem azt a fogalmam sincs mit, megláttam egy képet az ágy alatt. Ugyanaz a gyűrűs kép volt, és nem sokon múlott, hogy fogom és kettétöröm puszta kézzel. A fürdő felé néztem, közben szikrákat szórt a szemem, majd levonultam és kimentem az udvarra. Úgy dühöngtem, mint egy őrült és egyre inkább az járt a fejemben, hogy Ő is csak kihasznál. Elindultam a tengerpart felé, majd bólintottam Dereknek, aki a medence mellett olvasott a napágyon és eltrappoltam a homokos partig.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:30 pm

A medence szélénél süttettem magam, mikor Jane eltrappolt mellettem. Próbált mosolyogni, de egyből megéreztem, hogy valami nem jól van. Homlokráncolva néztem utána, és figyeltem, ahogy elindult a part felé. Vállat vontam és tekintetemet ismét a könyvemre szegeztem. Rájöttem, hogy ez a legjobb hely a házban, mert itt mindig mindent panorámában lehetett látni, ahogy azt is, amikor Sophie a kertésszel flörtölt. Hirtelen úgy megszorítottam a könyvet, hogy meg is gyűrődött egy picit, így elkezdtem simítgatni.
Vissza az elejére Go down
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:34 pm

Miután átöltöztem és a mosdóban babráltam magammal még egy darabig,visszamentem a szüleim szobájába,de hiába néztem át kétszer anyám gardróbját,Jane-t nem találtam benne.Aztán eszembejutott,hogy biztos Ő babrált az előbb a szobámba.Visszamentem és lenéztem a medencéhez,ahol apám éppen napozott,majd a tengerpartra,de nem láttam.Végül úgy döntöttem,jobb,ha megkérdezem apámat,így lecsörtettem a lépcsőn és meg sem álltam a medencéig.
-Nem láttad Jane-t?Az előbb még meg volt. - Közben körbenéztem a kertben,hátha megpillantom,de sehol sem láttam.
Vissza az elejére Go down
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:37 pm

Pár perc múlva megjelent Dillon és Janet kereste, én pedig majdnem röhögésben törtem ki, de visszafogtam magam.
-Az előbb trappolt el itt és egy picit sem tűnt úgy, hogy jó kedve lenne.- morogtam Dillonnak, közben a könyvet bámultam és a fejemmel abba az irányba biccentettem, amerre láttam eltűnni a lányt.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:40 pm

Egyre messzebb battyogtam a háztól, közben a homokba rúgtam néha-néha és a hülye gondolataimat hallgattam.
-Ha ennek a rohadéknak jegyese van, tuti kiherélem.- morogtam magam elé és kezdtem irtó hisztis lenni. Alapból pocsék volt a találkozás az apjával, hát még amikor megláttam, micsoda elvárásaik vannak a fiuk barátnőjével szemben. Leültem a homokba az egyik pálma fánál és a tengert bámultam.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:40 pm

Még mindig a medencénél üldögéltem, mikor eszembe jutott, hogy felhívom a szakácsot, aki nem messze lakik innen. Szólok neki, hogy pár napig szükség lenne rá meg a segédjére, így felkeltem és bementem a nappaliba. Elő kaptam a telefont és egy órával később már ott is volt a szakács és a kuktája is. Megkérdezték, mi legyen a vacsora, mire én közöltem velük, hogy amit akarnak, azt főzzenek és bementem a konditerembe, hogy gyúrjak egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Duncan nyaraló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan nyaraló   Duncan nyaraló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Duncan nyaraló
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::other cities:: :: Miami-
Ugrás: