Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Pláza EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Pláza EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Pláza EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Pláza EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Pláza EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Pláza EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Pláza EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Pláza EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Pláza EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Pláza

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Pláza   Pláza EmptySzer. Ápr. 06, 2011 2:12 pm

Pláza Plaza
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Elena Vanter

Elena Vanter


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Mar. 12.

Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pláza   Pláza EmptyPént. Ápr. 08, 2011 6:34 pm


Aubrie
Most mozdultam ki először mióta visszajöttem az utazásról. Mauritius-on voltam, vagy két hónapig. Egyszerűen imádok odamenni. Amúgy meg nem látszik meg rajtam annyira, hogy sokat napoztam volna. Alapjáraton egy kicsit barna vagyok, de ennél sosem szoktam barnább lenni. A mai nap délutánján a plázában sétálgattam, és nézegettem az üzleteket. Gondoltam, hogy elmegyek a moziba, de mivel nincs senki akivel elmenjek, ezért inkább csak nézelődtem. Egy-egy boltba be is mentem, és vettem magamnak pár ruhát, végül egy-két szatyorral a kezemben sétálgattam.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pláza   Pláza EmptyVas. Ápr. 10, 2011 9:58 pm

Jared hamar összerakta a babakocsit,én pedig belefektettem a lányunkat.Annyira édes volt,ahogy hol az apjára,hol rám nézett.Hadonászott a kis kezeivel és mosolygott is,de tudtam,hogy órák kérdése és elalszik.Gyorsan felrohantam a szobámba és magamra kaptam egy kardigánt,majd a táskámat és elindultunk a plázába.Útközben senkivel nem találkoztunk,nem úgy,mint a plázába.Rengeteg évfolyamtársam volt ott és furcsán méregettek,ahogy elhaladtunk mellettük.Páran összesúgtak és esetleg utánunk is szóltak.Nem voltam ilyenekre felkészülve,úgyhogy átöleltem Jared derekát és kizártam mindent.Csak magunkra koncentráltam.Aztán elértük a babboltot.
-Gyorsan befutok és mehetünk is haza.Ne foglalkozz senkivel. - Lábujjhegyre álltam és megcsókoltam,majd oldalra néztem,ahol hirtelen mindenki elkapta a tekintetét,én pedig beléptem a boltba.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pláza   Pláza EmptyHétf. Ápr. 11, 2011 10:46 am

Hamarosan megérkeztünk a plázába, ami egész kellemesnek bizonyult, de csak addig, amíg nem találkoztunk Aub évfolyamtársaival. Eleinte nyugisan vettem a dolgot, de aztán kezdtem olyan ideges lenni, hogy még egy csajt is szívesen megütöttem volna. Aub bement az üzletbe, én pedig ott álltam Zarával a kiváncsi tekintetek kereszttüzében. Azon gondolkoztam csapok egy kis műsort és letolom nekik a gatyám, vagy hasonló, de nem akartam Aubot leégetni. Egyébként simán megcsináltam volna.
Közben Zara már elaludt a kocsiban, így én csak álltam és lestem ki a fejemből.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pláza   Pláza EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 11:22 am

Belépve a boltba azt sem tudtam merre induljak.Kétszer akkora volt,mint ahol előzőleg jártam és eladót seholsem láttam,így jobbára az ösztöneimre hallgatva vágtattam végig a sorokon,míg végül megtaláltam amit kerstem.Leakasztottam pár cumit és azonnal a putlhoz sétáltam vele.Meglepetésemre az egyik évfolyamtársam állt velem szembe és méregetett.Elvette tőlem a cumikat,majd kinézett Jared-re,aki éppen a kocsiba hajolva matatott Zara körül,majd Kelly,az évfolyamtársam szóra nyitotta a száját.
-Csak nem Jared Duncan az ott? - Kérdezte gúnyosan.
-Jól látod. - Mnodtam neki büszkén és kicsit sem érdekelt mit gondol.
-Azt hittem egyetemen van. - Nézett ki újra rá és végignézett rajta,jó hosszasan.Engem meg elöntött a féltékenység.
-Már nincs,amint látod.Összeházasodunk... - Nyúltam úgy a cumikért,hogy lássa a gyűrűt.Felhúzott szeöldökkel mérte végig,majd miután kifizettem,még visszanéztem rá és ahogy kiléptem,belekaroltam a vőlegényemben.
-Tűnjünk innen,mert felfordul a gyomrom.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pláza   Pláza EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm

Míg Aubrie bent volt egyszer csak megakadt a szemem egy lányon, aki a ruháknál nézelődött. Először nem esett le honnan ismerem, de aztán eszembe jutott az az ominózus party a koleszból, ahol őrülten berúgtam... életem első és utolsó koleszos bulija volt. Gyorsan, nehogy észre vegyen Zara mellett kezdtem matatni, majd megérkezett Aubrie és muszáj voltam egyetérteni vele.
-Szerintem is húzzunk.- vigyorogtam és elindultam az ajtó felé, majd pár perc múlva már az utcán haladtunk hazafelé.
-Szerinted most komolyan, mikor érnek haza ezek az őrültek? Tegnap előtt azt mondták, hogy tegnap...- kérdeztem vigyorogva.
-Lehet, csak viccből mondták, én meg majdnem szívrohamot kaptam.- kuncogtam, hiszen a kocsi még sehogy se áll, Dillon pedig tuti, hogy minimum a tökömet levágja majd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pláza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pláza   Pláza Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pláza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rockefeller Pláza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::home, sweet home:: :: Boltok, üzletek-
Ugrás: