Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Abigail Williams EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Abigail Williams EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Abigail Williams EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Abigail Williams EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Abigail Williams EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Abigail Williams EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Abigail Williams EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Abigail Williams EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Abigail Williams EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Abigail Williams

Go down 
SzerzőÜzenet
Abigail Williams

Abigail Williams


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Mar. 11.

Abigail Williams Empty
TémanyitásTárgy: Abigail Williams   Abigail Williams EmptyPént. Márc. 11, 2011 6:49 pm

Abigail Williams Courteney-cox-movies-list

Név: Abigail Williams
Kor: 38
Nem: Nő
Születési dátum: 1972. július 20.
Származás: Tree Hill
Előtörténet:
Tree Hillben születtem 72' nyarán. A gyerekkorom nem volt mesébe illő, de túléltem. Kiskorom óta arra vágytam, hogy felnőjek. És most, hogy ez már kb. 20 éve sikerült, visszasírom a gondtalan gyerekkort. Az egész életem Tree Hillben éltem, kivéve mostanában, amióta az otthonom és az elvonók között ingázom. Már több hónapja. Pedig már majdnem húsz éve rászoktam az ivásra, de csak nem rég tudatosult bennem, hogy talán megpróbálhatnék leszokni. Bár már most tudom, hogy nem fog sikerülni. Ha pedig így állok hozzá, nincs sok értelme próbálkozni. Van egy lányom, Aubrie, akit egyedül neveltem, mert az apja elhagyott minket. Igazából főként emiatt szoktam rá az alkoholra. Aztán elkövettem egy szörnyű, fene nagy hibát. Mikor Aubrie hét éves volt, késsel nekitámadtam. Nem bírtam elviselni, hogy annyira hasonlított az apjára. Nem mellesleg volt bennem egy kevéske alkohol aznap (is). Az ordibálásra figyelt fel a szomszéd, Aubrie-t pedig elvették tőlem. Nem mondom, hogy nem örültem, hiszen egy gonddal kevesebb, de az idők múlásával kezdett hiányozni. Néha írtam neki levelet, de válasz nem érkezett... Most ismét találkoztam Aubrie-val, és nem tudom, mit csináljak, hogy viselkedjek vele...

Jellemzés:
Beszámíthatatlan, bár ez amiatt van, mert többnyire hetente háromszor-négyszer részeg. Bizonytalan, nemigen bízik meg másokban. A hazugság nem az ő asztala, legtöbbször őszinte, bár kegyes hazugságok csúsznak ki a száján. Magányos, amióta Aubrie apja elhagyta. Nem hisz az igaz szerelemben, sőt semmilyenben sem, szintén Aub apja miatt. Nem nyitott új kapcsolatok kialakítására...

Külső:
Ahhoz képest, hogy több éve megállás nélkül vedel, egy igencsak vonzó, csinos nő, aki után több férfi is megfordul az utcán. Magas, 168 cm. A haja sötétbarna, a szeme égszínkék. Divatosan öltözködik, sminkel. Senki sem gondolná, hogy már a negyvenhez közelít.
Vissza az elejére Go down
 
Abigail Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aubrie Sky Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: