Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Aubrie Sky Williams EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Aubrie Sky Williams EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Aubrie Sky Williams EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Aubrie Sky Williams EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Aubrie Sky Williams EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Aubrie Sky Williams EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Aubrie Sky Williams EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Aubrie Sky Williams EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Aubrie Sky Williams EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Aubrie Sky Williams

Go down 
SzerzőÜzenet
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Aubrie Sky Williams Empty
TémanyitásTárgy: Aubrie Sky Williams   Aubrie Sky Williams EmptyPént. Márc. 04, 2011 7:23 pm

Aubrie Sky Williams Hilary_Duff_brown_hair_leafy_background_intense_stare_PROMO_400x300_050707

Név: Aubrie Sky Williams
Kor: 18 év
Születési dátum: 1993. január 10.
Származás: Tree Hill

Előtörténet:

Nekem nem volt gyermekkorom és mindezt köszönhetem az anyámnak.Apámat nem ismertem,mert mielőtt megszülethettem volna,lelépett.Sosem kérdeztem felőle anyámat és ő sem beszélt róla.Amikor már elég idős voltam ahhoz,hogy elmehessek egyedül boltba,én vettem meg anyám napi alkohol adagját.Igen...egy darabig anyám tűrte,hogy a férfi,akit szeretett lelépett,de minél nagyobbra nőttem,annál jobban emlékeztettem rá és ezt máshogy nem tudta feldolgozni,csak ha matt részegre itta magát.Gyakran eltűnt napokra és valami idegen pasival jött haza.
7 éves voltam,mikor annyira részeg volt,hogy nekem esett egy konyhakéssel.Azt ordította,hogy gyűlöl,mert apára melékeztetem.Nem sokon múlott,hogy ma itt vagyok.A szomszéd rontott át a sikoltozásomra és csillapította le anyámat.Én a gardróbban gubbasztottam.Anyámat elvitték,én pedig magamra maradtam.
Évről évre más család fogadott örökbe.Hát így kerültem el Tree Hill-ből.Egy helyen sem voltam képes megmaradni.Valami sosem volt jó...végül,mikor már annyi idős voltam,hogy a saját lábamon is megálljak,visszajöttem.Visszajöttem és bár rengteg fájó emlék köt ehhez a városhoz,a házunk még itt áll.Anyám még a józan időszakában gondokodott arról,hogy ha Őt valami éri,a házra senki nem tudja rátenni a kezét.Kivéve engem...úgyhogy most egyedül tengetem a napjaimat a házban és beiratkoztam a gimibe is.Már csak az utolsó évem van hátra és ha minden nekem kedvez,irány a Yale....ha terhesen is elkezdhetem.Erről nem beszéltem,de a 4. hónapban járok.Életem nagy szerelme,Jared 2 hónapja lépett le,minden előjel nélkül.

Jellemzés:
Gyűlölöm az alkoholt,a részeg embereket.Makacs vagyok és mindig a saját fejem után megyek.Ezért is nem bírtam megmaradni egy örökbefogadó szülőnél sem.Szeretek segíteni másokon,talán azért,amit anyám tett velem.
Őszinte vagyok,nem hallgatom el a véleményem még akkor sem,ha az néha durva és sértő.

Külső:
160 cm magas vagyok.A hajam eredeti szőke,amit most barnára festettem és barna szemeim vannak.Utálom a lányos ruhákat,sosem hordtam olyat.A farmer és a póló híve vagyok egy bakanccsal.A hajamat vagy kibontva hordom és díszítem egy szalaggal,mint anno a hippik vagy lófarokban.
Vissza az elejére Go down
 
Aubrie Sky Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abigail Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: