Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Ház EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Ház EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Ház EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Ház EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Ház EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Ház EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Ház EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Ház EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Ház EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Ház

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Ház   Ház EmptyPént. Márc. 04, 2011 7:38 pm

Ház Bigstockphoto_Front_Porch_At_American_House_2263363.317153522_std
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyPént. Márc. 04, 2011 8:38 pm

Nem sokkal később már ott állt az egyetlen egy csomagom az ajtó mellett. Nem sok cuccot kell vinnem, mert még ott is vannak. Átöltöztem, és taxit hívtam, addig pedig az órámat bámultam. 10 perc múlva megérkezett a taxi így elindultam a repülőtérre mellettem egy kis ketreccel, amiben a kölyök rotimat, Nérót vittem magammal.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyPént. Márc. 04, 2011 8:39 pm

Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:26 am

Kéz a kézben léptünk be a házba.Már nagyon hiányzott a ház,de Jane nélkül nem ugyanaz.Körbenéztem és elmosolyodtam.Jared lerakta a cuccokat az ajtó mellé,én meg odaléptem hozzá.
-Mihez van most kedved? - Kérdeztem kacéran és az ujjammal a mellkasán köröztem.Aztán lábujjhegyre álltam és megcsókoltam.
-Be kell szereznünk egy olyan kis izét,amire ha rálépek,pont elérem a szádat. - Nevettem fel hangosan.Boldog voltam ebben a pillanatban és minden gondolatom a lányom körül forgott.Alig vártam,hogy holnap ismét bemehessünk hozzá és megölelgessük.De persze ott van az anyám is,akihez mindenképp bemegyek.
-Szóval Mr. Duncan,mit csináljunk egymással?
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:40 am

Aubrie el volt olvadva tőlem, ami be kell vallanom, igencsak jót tett a kis önbizalmamnak. Hogy segítsek neki egy picit, lehajoltam és megcsókoltam én.
-Egymással? Hmm... -vigyorogtam. -Ha én azt most elmondanám.- ültem le a kanapéra magammal húzva Őt is és az ölembe ültettem. Egyik kezem a combjára tettem a másikkal átkaroltam és megcsókoltam, de most kevésbé olyan gyengéden. Őszintén szólva már alig bírtam magammal, legszívesebben azonnal rávetettem volna magam. Úgy csókoltam meg, ahogy szerintem még soha, próbáltam ezzel az egy csókkal mindent elmondani, amit lehet aztán leálltam, amíg tudtam.
-Szerintem kajáljunk egyet.- mondtam zihálva, mikor az ajkaink szétváltak.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:45 am

+18

Miután megcsókolt,az ágyra húzott és az ölébe kapott.Az egyik keze a combomon pihent,a másik meg a derekam köré fonódott.Az én egyik kezem a mellkasán pihent,a másikkal az arcát tartottam és úgy csókoltam.Meglepődtem,mennyi szenvedély van a csókjaiban és mennyire éhezik az ajkaim után.Mire épp nyúltam volna a pólója után,megszólalt.Elmosolyodtam és két csók között beszéltem hozzá
-Egyáltalán nem vagyok éhes... - Csókoltam meg újra és a póló alá nyúltam,ahol végigsimítottam a kezem izmos felsőtestén,egészen le a nadrágjáig.Ekkor kivettem a kezem a póló alól és elkezdtem levenni róla,ami később az kanapé mögött landolt.A hajába túrtam és úgy húztam magamhoz közelebb.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:54 am

Miután Aubrie közölte, hogy nem éhes leszedte rólam a pólóm és tudtam, hogy itt már nincs megállás. A combjai alá nyúltam és fölkaptam. Elindultam vele az emeletre, bár fogalmam sem volt, melyik szoba az övé. Bevittem az első szobába, ami elém került, közben lefejtettem róla a pólóját és gyengéden letettem az ágyra. Megtámaszkodtam a feje mellett és úgy csókolgattam tovább. Elindultam lefelé, végig a nyakán majd a mellén át le a hasáig és lefejtettem róla a nadrágot is. Őrülten hiányzott az érzés, amikor megérintem a bőrét és most örömittasan simogattam végig a mellét, a hasát, a combjait végül megállapodtam a két combja között.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 7:53 pm

Azt vettem észre,hogy felfelé ballagunk a lépcsőn és valamelyik szobába érünk.Időm nem volt körbenézni,melyikbe tértünk be,de őszintén nem is érdekelt.Minden egyes csóknál,ami érintette a testem,felsóhajtottam.Isten tudja,mikor voltam utoljára pasival és már ez a kis érzés is felizgatott.Pláne az,amikor megtalálta azt a pontot,ami egy nőt a fellegekbe tud emelni.Nem volt máshogy nálunk sem...az egyik a számon volt,a másikkal hátranyúltam és egy párnát markoltam.Aztán mikor már nem bírtam tovább,felültem és az arcát magamfelé fordítva megcsókoltam.A nadrág gombja olyan könnyen adta meg magát,mintha egész végig rám várt volna.Elfeküdtem az ágyban és ahogy Jared fölém magasodott,megtámasztva magát.Lefejtettem róla a nadrágot és ledobtam a földre,aztán egy huncut mosollyal a boxerébe nyúltam.Egy hangos,elégedett nyögéssel jelezte,hogy jó amit csinálok.Én pedig folytattam egészen addig,amíg egyszercsak le nem állított és el nem döntött az ágyon.Hamarosan a boxer és az én fehétneműim is a szoba valamely sarkába repült.Amikor egymáséi lettünk,azt hittem a mennyben vagyok...
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 10:04 pm

Miután én kitapogattam Aubrie gyengepontját ő is megtalálta az enyémet. Már alig bírtam magammal, és ahogy észrevettem ő is így volt vele. Szinte extázisba estem, mikor végre egymáséi lettünk és eleinte gyengéden, majd egyre gyorsabb tempóban folytattam a gyönyörteljes kínt s közben csókokkal halmoztam el. Mikor felsikoltott tudtam, hogy elérte azt a csodás pontot, amikor úgy érzed véged, de nem állt le, amíg én nem éreztem ugyanígy, ami nem sokkal később be is következett. Levegő után kapkodtunk és még mindig egymásba fonódva feküdtünk az ágyon. A karom már zsibbadni kezdett, mikor még mindig támasztottam magam, majd nem mintha sok kedvem lett volna hozzá, de elengedtem és legurultam róla. Aztán magamhoz húztam és még pár csókot nyomtam az arcára majd szorosan átöleltem.
-Szeretlek.- suttogtam a fülébe, mire mosolyogni kezdett.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:06 pm

A gyönyör édes volt és mámorba repített.Ziháltam és a hajam egy ragacsos gubancban állt össze a tarkomón.Jared legurult rólam és szorosan magához húzott.Apró csókokat nyomott az arcomra,majd a fülembe suttogott,amitől elmosolyodtam.
-Én is szeretlek. - Mondtam és még közelebb vackoltam magam hozzá.A takarót magunkra terítettem és lehunytam a szemem.Vettem egy mély levegőt és újra kinyitottam.Azt hittem csak álmodtam,de nem...éreztem a nyakamon a leheletét és a karjait magam körül.
-Most kinevetsz,ha azt mondom,azóta nem voltam pasival,hogy leléptél? - Kérdeztem pironkodva.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:19 pm

Aubrie még jobban bevackolta magát mellém, miközben közölte, hogy ő is szeret és én úgy éreztem, a legszerencsésebb pasi vagyok a világon. Mosolyogva öleltem magamhoz és a nyakába fúrtam az arcom, aztán olyan hírt közölt velem, ami iszonyatosan tetszett.
-Komolyan? Most te fogsz kinevetni, de ennek örülök.- mormogtam a fülébe és megcsókoltam a nyakát.
-Nagyon örülök neki.- vigyorogtam és éreztem, hogy iszonyatosan álmos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:38 pm

Mielőtt megszólalhattam volan,ásítottam egy óriásit és érezte,hogy ragad le a szemem.Megdörzsöltem,hátha attól majd kicsit felélénkül,de nem így volt.Gondolkodtam még egy darabig,de aztán félálomban csak annyit mondtam.
-Holnap fel kell hívnom Lucas-t... - Aztán elnyomott az álom.Álmomban az esküvőmet terveztem és egész jól haladtam vele egészen addig,míg fel nem bukkant egy nő és közölte velem,hogy Ő Jared barátnője.Nem tudtam mit csináljak,hozzávágtam a gyűrűt és elrohantam.Aztán arra ébredtem,hogy fény szűrődik a szobába...reggel volt,de még elég korán,úgyhogy visszaraktam a fejem a párnára és lehunytam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyKedd Márc. 08, 2011 11:52 pm

Arra ébredtem, hogy Aubrie mellettem fészkelődik. Nagyot nyújtózkodtam és mosolyogva puszit nyomtam a homlokára majd a mosdóba vonultam. Rég nem aludtam már ilyen jót, és ehhez sok köze lehetett Aubrienak is. Imádtam, amikor régebben együtt aludtunk, fogalmam sincs miért.
-Aub. Jane, mikor ér haza?- mentem ki a mosdóból és épp az arcomat törölgettem.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 12:04 am

Jared a mosdóba vonult,én meg a fejemre húztam a takarót,úgy sütött a szobába a nap.Alig hallottam meg,amit kérdezett.Lehúztam a takarót a fejemről és ott állt velem szembe egy kis gatyában,félmeztelenül.Hirtelen azt is elfelejtettem,fiú vagyok e vagy lány.
-Öhm...nem tudom. - Aztán a mobilomat kutattam,majd mikor észrevettem az éjjelin,forgattam a szemeim.
-Naa hát ma jön haza.Nemrég írt.Úghogy nekem sem ártana rendbeszednem magam. - Ltrúgtam a takarót,de csak utána vettem észre,hogy rajtam semmi sincs.A kezemet magam elé kaptam,majd lenyúltam a takaróért a földre és magam jöré csavartam.
-Mielőtt kísértésbe esnél. - Vigyorogtam és elmentem mellette a mosdóba.Gyorsan fogatmost,aztán az arcomat is,majd megfésültem a vizes hajam,aztán visszamentem a szobába.Szerencsére én azén szobámat célozta be,így a komódhoz lépve kikaptam a fehérneműimet és villámgyorsan magamrakaptam őket.Előkotortam a kedvenc ruhámat,egy fekete-fehér,mellnél húzott hosszú ruci volt,pánt nélkül.Belebújtam és nyomtam magam egy kis parfümöt.
-Mit szeretnél enni? - Kérdeztem,miközben átöleltem a derekát.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 12:10 am

Aubrie föl-le mászkált hol egy szál plédben, hol fehérneműben és mindenre tudtam figyelni, csak arra nem, amit beszél. Teljesen elbambultam, mikor észbe kaptam, hogy azt kérdezi, mit akarok enni.
-Ja.. ööö... nekem mindegy. Ami van.- vigyorogtam és fölkaptam a farmerom, közben a gyomrom jelezte, hogy igencsak éhes.
-Szerintem egy kis tojás simán megteszi.- néztem Aubriet, ahogy fölkapja a ruháját majd átölelt és a parfüm illata teljesen elkápráztatott.
-Menjünk le.- nyeltem nagyot és megfogtam a kezét, majd elindultam lefelé a lépcsőn.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 12:23 am

Lecsattogtunk a konyhába,én pedig azonnal feltéptem a hűtőt és narancslé után kutattam.Kivettem egy üveggel és töltöttem mindkettőnknek.Jared elé raktam egyet,a másikat meg én ittam alig fél perc alatt.
-Szomjas voltam. - Mondtam,mert Jared elég furcsa képet vágott.A tojás már elöl volt,úgyhogy tálba ütöttem párat és amíg felvertem,Jared-et is bevontam.
-Édesem keresnél nekem egy serpenyőt és egy fakanalat?A serpennyő azt hiszem...öhm...valahol ott van. - Mutattam fel az egyik szerkrényre.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 12:30 am

Aubrie benyelt seperc alatt egy pohár narancslét, aztán a segítségemet kérte, én pedig nem tudtam ellenállni.
-Persze Drágám.- vigyorogtam és előszedtem a cuccokat. Aztán beugrott valami, amit már este meg akartam kérdezni, de Aubrie elaludt.
-Este mondtál valamit... félálomban, hogy... fel kell hívnod Lucast vagy mi a fenét motyogtál.- kezdtem bele a dologba és egyre féltékenyebb lettem.
-Ki a frász az a Lucas?- támaszkodtam meg a pulton.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 12:37 am

Ahogy kevertem a tojást,egyszercsak majdnem az egész a padlón landolt.Jared megkérdezte,ki az a Lucas.Nem azzal van a baj,hogy rákérdezett,hanem azzal,hogy honnan tud róla.Végül azt is elmondta,hogy álmomban beszéltem róla.
-Lucas a legjobb barátom volt.Csak aztán engem elvittek nevelőszülőkhöz,Ő meg ugye itt maradt Karen-el.A suliban se látom és mostanában sokszor eszembejut.Például amikor a kórházban voltunk,majdnem hangosan felnevettem,amikor megláttam egy tolószéket.Egyszer eltörtem a lábam és mivel anyu nem volt beszámítható,Kare vitt a kórházba.Úgy 6 éves lehettem.Na és Lucas elkötötte a széket amiben ültem és rodeóztunk vele a folyosón. - Idéztem fel az emlékeket és megfogadtam,ha ettünk,fel is hívom.
-Na meg van a serpenyő? - Kérdeztem mosolyogva. - Hé mi bajod?Lucas csak a barátom... - Tettem csípőre a kezem.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 12:41 am

Őszintén szólva elcsodálkoztam azon, hogy Aubrie mindig meg tud lepni.
-Érdekes, nekem sose meséltél még erről a nagy pajtásról.- morogtam a "bajszom" alatt és oda raktam elé a serpenyőt.
-Azért kicsit idegesít, hogy még mindig nem bízol bennem annyira, hogy ilyeneket elmesélj. Mindent öt perccel azelőtt kell megtudnom, hogy megcsinálnád. -mondtam még mindig aztán legyintettem egyet és a fejemet csóváltam. Nem tudtam elhinni, hogy sosem beszélt nekem erről a Lucasról.
-Mindegy.- nyúltam a hűtőbe paradicsomért és paprikáért, hogy összedaraboljam a tojás mellé.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 7:50 pm

Megállt a kezemben a kanál és feléfordultam.
-Neked meg mi bajod van?Lucas a barátom...a BARÁTOM. - Hangsúlyoztam ki ezt a szót. - Azt hittem már kinőtted a féltékenykedést,de úgy látszik,nem annyira. - Nem is volt már kedvem enni,úgyhogy félretoltam a tányért a pulton és kicsattogtam a nappaliba,aztán mégis visszamentem.
-Jó ha már itt tartunk,te hány csajt döngettél meg az egyetm alatt? - Tettem keresztbe a karom felúzott szemöldökkel
-Marha kíváncsi vagyok,hallgatlak. - Dőltem az ajtófélfának.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:10 pm

Hirtelen olyan ideges lettem, hogy a villát amit fogtam, elgörbítettem.
-Tudod, kicsit kényelmetlen tud lenni, mikor elalvás előtt, ahelyett, hogy az ÉN nevemet suttognád, valamit tök ismeretlen csávó jár az eszedben. -vágtam vissza, mire Aubrie kivonult, de pár pillanat múlva vissza is jött, és következett a számonkérés.
-Várj. Mindjárt megszámolom... egy se. Mivel nem volt időm a csajokra, mert a többiek baszogattak és gyúrni jártam, nem igazán nőztem. Ráadásul egy hónapot töltöttem el a suliban, szóval... mindegy. Most mennem kell, mert meló van.- nyúltam a kabátomért. -Majd hívlak. -nyomtam azért egy puszit az arcára.
-Mellesleg, bírom, mikor morci vagy.- vigyorogtam és kiléptem az ajtón. Elindultam gyalog hazafelé, hiszen Dillon el nem tudja képzelni... vagyis talán el tudja képzelni, hol lehettem, de nem rég döbbentem rá, hogy melóznom kell még ma.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:14 pm

Csak a szememet forgattam arra,amit mondott.Úgyem hiszem el neki.Kizárt dolog,hogy egy csaj sem nyomult rá.Gazdagés jóképő,sőt még vicces is.Aztán közölte,hogy neki ma melóznia kell,úgyhogy fogta a kabáját,nyomott egy puszit az arcomra és otthagyott.Mint eb a sz@rát.Én meg csak álltam az ajtóban és legszívesebben toporzékoltam volna.Ehelyett átmentem a konyhába és befejeztem a rántottát,ami negyed óra múlva az asztalon gőzölgött.Megfogtam a tányért é leültem vele a kanapéra,majd benyomtam a tv-t és úgy tömtem magamba.
Vissza az elejére Go down
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 6:41 pm

Valami eszeveszett buta filmet néztem,mert amikor a telefonom hangosan megszólalt mellettem,ijedtemben elejtettem a villát,a tojás meg a pólómon landolt.Gyorsan emgnéztem,majd ahogy el is olvastam,úgy éreztem lefoylok a kanapéról,de aztán összekaptam magam és arra az elhatározásra jutottam,hogy Jared nem ússza meg ennyivel...Lucas a barátom.Pelenkás korunk óta.Választ pötyögtem neki.

Ezt még megbeszéljük.Szeretlek!
Aub


Elküldtem és a tévét kinyomva a szobámba rohantam.Átcseréltem a lekajált tunikámat és visszavágtattam a telefonomhoz.Forgattam a kezemben és rájöttem,hogy unatkozom.Úgyhogy felpattantam,kivettem a táskámból a tárcám és kicsattogtam az ajtón.Még van 2 órám addig,hogy bemenjek Zara-hoz,addig megiszom egy kávét Karen-nél.Meg kérdezősködöm Lucas felől.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyPént. Márc. 11, 2011 12:36 am

Mikor végre hazaértem és kikászálódtam a kocsiból előszedtem a kulcsot és bementem. Odabent kellemes illatok szálltak, de valószínűleg már nem volt otthon senki. Ledobtam a cuccom a konyhában és elindultam tusolni. Miután végeztem magamra kaptam egy fekete farmert és egy rózsaszín felsőt, aztán megigazgattam a hajam és parfümöt is fújtam magamra, majd lementem és kerestem magamnak valami kaját. Összeszedtem magamnak ezt-azt és leültem a nappaliba a tv elé, hogy kényelmesen megegyem, aztán megmostam a fogam és visszaültem a tv elé.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház EmptyPént. Márc. 11, 2011 12:44 am

5 perc múlva már a lezárt autó mellett álltam a háza előtt.Pedig van közöttünk távolság.Tiszta egy ideg voltam,szorongattam a kezembe a telefont,vettem egy mély levegőt és felkocogtam a verandára.Bekopogtam háromszor és vártam.Addig meg a beszédemen gondolkodtam,amit pár percen belül rázúdítok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház   Ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ház
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::home, sweet home:: :: Jane és Aubrie háza-
Ugrás: