Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Duncan villa EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Duncan villa EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Duncan villa EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Duncan villa EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Duncan villa EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Duncan villa EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Duncan villa EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Duncan villa EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Duncan villa EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Duncan villa

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Duncan villa Empty
TémanyitásTárgy: Duncan villa   Duncan villa EmptyPént. Márc. 11, 2011 5:16 pm


Duncan villa 5705villa_sajat_tengerparttal468
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan villa   Duncan villa EmptySzomb. Márc. 12, 2011 2:03 pm

Miután a cégnél végeztem elindultam haza. Még szerencse, hogy kb 20 perc alatt otthon vagyok, ha taposom a gázt. Leparkoltam az udvaron és kiszálltam a kocsiból. Gyönyörű idő volt, a tenger pedig egyenesen csodálatos volt. Lekaptam a napszemüvegem, hogy még jobban láthassam a vizet, aztán bementem a házba. Sophia persze megint Wellnessezni van, és költi a pénzem. A mázlista kifogott egy ilyen barmot, mint én, és élvezi, hogy a férje milliomos. Bementem, átvettem a melegítőmet és kivonultam a tengerparta kocogni. A legjobb időtöltés, amit az ember csak találhat, mert ilyenkor minden gondod elszáll és csak arra kell figyelned, hogy ne bukj fel a saját lábadban.
Vissza az elejére Go down
Derek Duncan

Derek Duncan


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 57
Tartózkodási hely : Rejtőzködik az asszony elől...

Duncan villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan villa   Duncan villa EmptyVas. Márc. 13, 2011 12:51 pm

Valószínűleg a mai nap legjobb döntése az volt, amikor elmentem kocogni. Sok minden esik jól, de a kocogás a legjobb. Legalább levezetem azt a rengeteg feszültséget, ami a munkahelyen felgyülemlik bennem. Mire végeztem, már teljesen olyan voltam, mint akit kicseréltek. Leültem a tengerpartra és gondolkodni kezdtem, főleg az életemről. A legnagyobb hiba az volt, hogy ezt a szukát feleségül vettem... vagyis az, hogy fölcsináltam. Pedig csak egy rohadt buli volt én meg be voltam csípve. A ringyó persze kapott az alkalmon és feleségül vetette magát. Most meg bánhatom, mert elválni se tudok tőle anélkül, hogy ne kerülne egy vagyonba. Az a tökkelütött ügyvéd se ér semmit.
-Holnap első dolgom lesz keresni egy másik ügyvédet.- mondtam és a szellő el is fújta ezt a kijelentést valahova messzire, a tenger felé. Eszembe jutottak a fiam, akiket alig ismerek, ez a nő meg pláne nem, mindez azért, hogy ilyen életünk legyen. Néha elfogott az az érzés, hogy ritka pocsék apa vagyok, de legalább megadtam nekik mindent, amit lehetett. Erre itt ülök egyedül ebben a rohadt nagy házban ezzel a ringyóval, aki az anyjuknak nevezi magát és többet tud a wellness-hotel műkörmöséről, mint a fiairól együttvéve.
Feltápászkodtam és elindultam befelé. Odabent már az asztalon várt a vacsora, de előbb elmentem zuhanyozni majd felkaptam a nadrágom és egy pólót és levonultam az ebédlőbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Duncan villa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan villa   Duncan villa Empty

Vissza az elejére Go down
 
Duncan villa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stone Villa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::other cities:: :: Charleston-
Ugrás: