Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Newport Beach - homokos tengerpart EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Newport Beach - homokos tengerpart EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Newport Beach - homokos tengerpart

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Newport Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Newport Beach - homokos tengerpart   Newport Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Márc. 06, 2011 1:57 pm

Newport Beach - homokos tengerpart 115391_f520
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Newport Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Newport Beach - homokos tengerpart   Newport Beach - homokos tengerpart EmptyHétf. Márc. 07, 2011 1:47 am

Esteban leparkolt én pedig fogtam a cuccom és elindultam a partra. Hála az égnek ő is velem jött, így nem voltam egyedül. Leterítettem egy pokrócot, bikinire vetkőztem és elindultam a víz felé. Éreztem, hogy amint a lábamhoz ér a puha homok szinte azonnal megnyugszok és boldog leszek. Ahogy ott lépkedtem olyan volt, mintha semmi problémám nem lenne. A távolba néztem és próbáltam elképzelni, hogy mit csinálhatnak a többiek Tree Hillben, de semmi értelmes nem jutott eszembe. Őszintén szólva csak Dillon járt az eszembe és ez már engem frusztrált. Eszem ágában sincs még egyszer bele zúgni valakibe, hogy aztán az is átverjen én pedig megint döglődjek egy sort. Lassan a vízbe sétáltam, majd teljesen elmerültem benne.
Nem sokkal később már a napon száradtam és Esteban hülyeségein vihogtam, mikor megjelent megint Mark, de fogalmam sincs, honnan tudja mindig, hol vagyok.
-Nahát, Jane. Öröm újra látni.- mosolygott és leült mellém a pokrócra.
-Ha nem baj, én nem játszom el, hogy örömmel látlak, mert nem igaz.- mosolyogtam gúnyosan. Esteban persze azonnal távolabb ment így ott ültem egyedül.
-Nahát Jane. Miért haragszol rám ennyire?- húzódott közelebb hozzám.
-Miért is?- vágtam gondolkodó arcot.- Talán azért, amiért Jessicaval láttalak az anyámék ágyában... nem tudom. Azt hiszem ez lehet az oka.
-Mondtam már, hogy részeg voltam az a csaj meg amúgy is állandóan rajtam csüngött.
-Hát hogyne. Megerőszakolt, nem?
Mark felnevetett, és most először éreztem úgy, hogy undorodok ettől a pasitól.
-Be kell látnod, hogy mi tökéletes pár voltunk.- suttogta.
-Ja. Tökéletesen el volt cseszve az egész kapcsolatunk. Alapból a szüleink találták ki az egész hülyeséget.
-Hogy nehogy rangon alul házasodjunk.
-Nekem te elég rangon aluli vagy.- álltam volna fel, de visszahúzott és ott, azonnal lesmárolt. Persze nem sokáig tartott, mert azonnal lekevertem neki egy hatalmas pofont, és jó hangosan, hogy mindenki hallja veszekedni kezdtem vele.
-Meg ne próbáld még egyszer te undorító féreg!- törölgettem a számat.- Még egy ilyen, és a Hummerral megyek át az üres fejeden.- kaptam fel a cuccaim és a kocsihoz vettem az irányt. Mark magyarázott valamit, de nem figyeltem, csak beültem a kocsiba és haza indultam haza, ahol Philip várt.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
 
Newport Beach - homokos tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::other cities:: :: Los Angeles-
Ugrás: