Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Ékszerbolt EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Ékszerbolt EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Ékszerbolt EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Ékszerbolt EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Ékszerbolt EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Ékszerbolt EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Ékszerbolt EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Ékszerbolt EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Ékszerbolt EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Ékszerbolt

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ékszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Ékszerbolt   Ékszerbolt EmptySzomb. Márc. 05, 2011 12:13 am

Ékszerbolt 5b_tesorini
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ékszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerbolt   Ékszerbolt EmptySzomb. Márc. 05, 2011 12:26 am

Besétáltunk Dillonnal az üzletbe, ahol mindenfelé csillogott valami. Egy idősebb fazon lépett a pultba, akin egy kib@szott nagy szemüveg volt. Vagyis csak az egyik fele.
-Segíthetek? -kérdezte vigyorogva és lekapta a kütyüt.
-Khm... igen. Egy gyűrűt szeretnék venni a barátnőmnek. Eljegyzés tudja.- vigyorogtam.
-Erre jöjjenek. Itt vannak a gyűrűk. Kis köves, nagy köves, olcsóbb, drágább.- vett elő pár tálcát mosolyogva. Nekem szinte azonnal megakadt a szemem az egyiken.
Ékszerbolt 931e45c8
-Az ott mennyibe kerül?- mutattam a kiszemelt gyűrűre.
-Az? 850 $.- szedte ki a tartóból az ipse én pedig megbabonázva figyeltem.
-Szerinted?- néztem Dillonra vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ékszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerbolt   Ékszerbolt EmptySzomb. Márc. 05, 2011 12:37 am

Apám ennyi ékszert egy helyen még életemben nem láttam.Már azon voltam,hogy megkérem Jared-et,foglalja le a fazont,én addig kipakolom az üzletet,mikor megjelent egy öreg pasas,hatalmas szemüveggel,én meg visszanyeltem a kitörő röhögésem.EGyből mutogatni kezdte a gyúrúket,de Jared már megtalálta a megfelelőt,hiába kapott még elő párat a fazon.Mikor megmutatta melyik lenne az,nem tudtam mást mondazni,mint ezt.
-Ha Ő jut eszedbe róla,ám legyen...és az ára sem vészes. - Előkaptam a zsebemből a pénzt,az öreg meg kigúvadt szemmel bámult.Kifizettem,majd ajándékba még egy kis tartót is kaptunk.Jared beletuszkolta a gyűrűt a zsebébe,aztán gyorsan eltűntünk,nehogy ránkbeszéljen még valamit.A kocsihoz érve aztán nem bírtam megállni és beszélni kezdtem.
-Nézd,marhára örülök,de nálam nem tudtok lakni.Kicsi ház négyünknek... - Mnodtam őszintén a kocsiajtót támasztva,majd beszálltam és beindítottam a kocsit.Kicsit járattam a motort,majd mikor Jared is a kocsiban volt,elindultunk.
-Na most mi lesz?Hazajössz vagy kidobjalak a kórháznál? - Kérdeztem,mert épp a kórház mellett hajtottunk el.
Vissza az elejére Go down
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Ékszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerbolt   Ékszerbolt EmptySzomb. Márc. 05, 2011 12:47 am

Szinte nem is figyeltem, mi történik, csak a dobozkára koncentráltam és reméltem, hogy Aubrienak is tetszeni fog. Vigyorogva mentem a kocsiig és csak ott tűnt fel, miket beszél Dillon.
-A ház dolgot megoldjuk. Azzal ne foglalkozz. Köszi a gyűrűt tesó. Komolyan.- vigyorogtam.- Majd törlesztem az árát. -dobtam be magam a kocsiba, aztán, mikor megkérdezte merre, ijedten néztem rá.
-Basszus. Nem tom mit csináljak... mi van, ha nemet mond? Nem tudom.- motyogtam aztán eldöntöttem, hogy férfi leszek és a sarkamra állok.
-A kórházba jó lesz. Kösz.- vigyorogtam és megint a zsebembe tettem a kis dobozt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ékszerbolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ékszerbolt   Ékszerbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ékszerbolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::home, sweet home:: :: Boltok, üzletek-
Ugrás: