Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Elena Vanter EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Elena Vanter EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Elena Vanter EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Elena Vanter EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Elena Vanter EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Elena Vanter EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Elena Vanter EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Elena Vanter EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Elena Vanter EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Elena Vanter

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Vanter

Elena Vanter


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Mar. 12.

Elena Vanter Empty
TémanyitásTárgy: Elena Vanter   Elena Vanter EmptyVas. Márc. 27, 2011 3:52 pm

Elena Vanter NinaDobrev-4


Név: Elena Vanter
Becenév: Ahogy akarsz, akár valamit ki is kitalálhatsz
Kor: 17
Nem:Nő
Születési adatok:1994.Május.26, Miami
Származás: New York
Előtörténet:
Nehéz összefoglalni az életem! Nem nehéz, inkább csak utálom leírni. Csak felidézem a rossz emlékeket. Na mindegy kezdjünk bele! Minél előbb elkezdem, annál gyorsabban be is fejezem. Egy májusi napon születtem. Nem épen ez volt a legjobb nap, főleg, hogy szakadt az eső, és hogy hideg volt. Csak így hozzátéve utálom a hideget, de nagyon. Ebből már azonnal ki is található, hogy utálom a telet. Még most is kiráz tőle a hideg. De az esőt viszont imádom, úgy gondolom, hogy nincsen jobb nála. Na de erről ennyi elég. Már túl sok hülyeséget beszélek. Gazdag családba születtem, ami engem nem nagyon érdekel. Sosem érdekelt a pénz. Születésem után nem sokkal a szüleim elváltak. Nem bírták egymást sose. Apám csak azért vette el anyámat, mert terhes lett velem. Magyarán mondhatjuk azt is, hogy egy egy éjszakás kalandból születtem. Apám ügyvéd, így könnyen kiharcolta a felügyeleti jogot. Alig láttam anyámat, amit nem is nagyon bánok hisz egy kurva lett belőle. Ezt nem csak azért mondom, mert utálom hanem mert ez a foglalkozása. És ez komoly! Nem viccelek! Amit az életembe a legjobban szégyellek, az anyám. Még szerencse, hogy még nem derült ez ki. Micsoda égés lenne, főleg, hogy ezzel csúfolna az egész város. Megtennék, mert nem vagyok a népszerűek között. Végül is nem is nagyon harcoltam érte. Nem feküdtem le egy pasival se. Tudom, hogy már 17 éves vagyok! A legtöbb lány már ilyen korában már nem is szűz. De még nem találtam olyan pasit, aki szeretne, és nem csak kihasználna ki. Pedig már jó lenne megtalálni. Na szóval inkább térjünk vissza a múltba, erre a témára még visszatérünk. A gyerek korom egész jól telt. Az apámra nem számíthattam nagyon. Örültem ha láthattam két naponta egyszer. Én mindig a szobalányokkal voltam. Tulajdonképen ők neveltek. A suliba jól tanultam, úgy hogy ezzel nem voltak nagy gondjaim. Most jelenleg Tree Hillben élek. Jelenleg ott élek, egy hatalmas villába az apámmal. Két éve élünk itt. Próbálom titkolni, hogy gazdag lennék. Szégyellem, de hogy miért az magam se tudom. Talán félek, hogy az emberek csak azért barátkoznának velem, mert gazdag vagyok. Nem szeretnék érdek barátokat. Habár én most annak is örülnék, hisz nekem nincsenek barátaim. De egyáltalán. Na szóval akkor reménykedek, hogy megtalálom a szerelmet, találok pár barátot, és ennyi. Ez a életem röviden, és tömören! (:

Jellem:
Hát nem sokat mondhatok magamról. Iszonyat szerény vagyok, már amikor. Kedves, barátkozó. Akik jobban ismernek azok tudják, hogy egy néha bunkó, és nagyszájú lány vagyok. Csak nem mutatom ki másoknak. Minden hülyeségben benne vagyok, legyen szó bármiről!

Külső:
Barna szemeim, és hajam van. A hajam az hullámos, amit általában kibontva hordok, csak akkor szoktam összegumizni, ha lemegyek futni a partra. Divatosan öltözködök, és sminkelni nem szoktam magam valami sűrűn, csak ha valami fontos helyre megyek. De persze azért szempillaspirált, és egy kis szemfestéket használok.
Vissza az elejére Go down
 
Elena Vanter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: