Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Hazel Wood EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Hazel Wood EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Hazel Wood EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Hazel Wood EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Hazel Wood EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Hazel Wood EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Hazel Wood EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Hazel Wood EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Hazel Wood EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Hazel Wood

Go down 
SzerzőÜzenet
Hazel Wood

Hazel Wood


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Mar. 11.

Hazel Wood Empty
TémanyitásTárgy: Hazel Wood   Hazel Wood EmptyPént. Márc. 11, 2011 9:19 pm

Hazel Wood 5zqykx_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Hazel Josephine Wood
Kor: 25
Nem:Nő
Születési dátum: 1986. augusztus. 26
Származás: Tree Hill
Előtörténet:
1986. augusztusában születtem a Wood család első gyermekeként. A szüleim már nagyon vártak és hatalmas büszkeséggel neveltek. Én voltam mindkettejük büszkesége. Nagyon eleven és értelmes kislány voltam. Imádtam játszani és mindig találtam magamnak elfoglaltságot. Anyáék úgy jellemeztek, hogy: "ez a lány egy angyal." Mivel a szüleim számára a legfontosabb dolog a család volt, születésem után anya nem ment vissza dolgozni. Nagyon jó kislány voltam, mindig engedelmeskedtem a szüleimnek, én voltam mindkettejük kincse. Tudtam, hogy bármire rávehetem őket, ezért elég hamar a fejükre nőttem. Már három éves koromban teljes mértékben ki tudtam használni a szeretetüket. Megvetettem az összes játékot, amit a szemem meglátott, és szüleim természetesen teljesítették minden kívánságomat. Nagyon szerettem óvodába járni, mert hamar beilleszkedtem a társaságba. Már kislányként is nagyon szép voltam, ezért nagyon szerettek a kisfiúk. Amikor csak tehették felkapták a szoknyámat és húzogatták a copfomat. A lányokkal nem volt ennyire jó a viszonyom, mert mindig irigyek voltak rám. Apa mindig azt mondogatta, hogy szépségem anyától örököltem, és ezt 25 éves fejjel már én is belátom. Négy éves voltam, amikor a Wood család egy újabb taggal bővült, ugyanis megszületett a húgom Daniella. Mint minden kisgyerekben bennem is volt egy adag féltékenység, amikor láttam, hogy Danie átveszi a helyem. Onnantól fogva mindent elkövettem, hogy én legyek a figyelem középpontjában. Az összes létező csínytevésben benne voltam, amiben abban a korban lehettem. Lehúztam apa nyakkendőjét a vécén, felkentem anya rúzsát a falra, az ablakon öntöttem ki a bilimet és ezekhez hasonló rosszaságok. Persze anya rögtön tudta, hogy csak a féltékenység miatt vagyok ilyen és kitalált nekem egy jó kis programot. Beíratott balett órákra. Eleinte tiltakoztam az újdonság ellen, de röpke három hónap múlva életem értelme lett a tánc. Amikor megkezdtem az iskolát egy csapásra megváltozott a viszonyom a hugicámmal. Bár még volt bennem egy kis irigység, de már nem utáltam őt.
Az első osztály megkezdése után egyre nyiltabb és felszabadultabb lettem. Hamar beilleszkedtem a társaságba, és azonnal én lettem a csoport közepe. Sosem jöttem, rá, hogy miért vonzom az embereket, de mindig hatalmas tömeg volt körülöttem. Még ennek ellenére sem volt sok barátom, mert legtöbben csak azért keresték a társaságomat, hogy menőbbek legyenek. Tizenkét éves koromban beiratkoztam gitár és hegedű órákra, azóta folyamatosan űzöm mindkét hobbimat. A balett így kiegészült még két hobbival, amik késöbb életem meghatározó elemei lettek. Rengeteget tanultam és ez meglátszott rajtam. Mindig az elsők között voltam, mert nem szerettem a hátsók között lenni, és hajtott előre a megfelelési vágy. Már harmadikos korom óta mindent megtettem a húgomért, eltűnt minden féltékenység belőlem és alig vártam már a következő kistesót, ami sajnos sosem érkezett meg.

Tizenhét éves koromig minden csodálatos volt. Élveztem az életet, szórakozni jártam, rengeteg barátom volt és egy gyönyörű családom. Alig töltöttem be a 17 évet, amikor egy szörnyű autóbalesetben meghaltak a szüleim. Hirtelen magamra maradtam és ezt nehezen tudtam feldolgozni. Két nappal a temetés után jöttek a behajtók és a hatalmas adóságok miatt elvették a házunkat. Hatalmas szerencsénkre az anya felöli nagyanyánk magához vett és nevelt minket. Nagyon nehéz volt újra beilleszkedni az iskolába, mert mindenki arcán a sajnálatot és szánalmat láttam. Mivel elég makacs vagyok, kiharcoltam a nagyinál, hogy iskolát váltsak. Az ő vasmarkúságának köszönhetően sikerült felállnom a padlóról. Már úgy éreztem, hogy az életem rendbe jön, amikor 20 éves koromban, hosszú betegség után meghalt. Lévén, hogy mi voltunk az egyetlen unokái megörököltük a házát. Az érettségit még letettem, de főiskolára már nem mentem, helyette kenyérkereső lettem. Mivel nem értek sokmindenhez utca zenész lettem, ami azt jelenti, hogy napi 6-7 órában állok az utcán és zenélek. Amikor hazavetődöm összedobok valami vacsit, majd lépek tovább a helyi szórakozóhelyre táncolni. Nem vagyok büszke magamra, arra viszont igen, hogy képes vagyok megállni a saját lábamon, és remélem, hogy egy jó élete lehet a húgomnak.


Jellemzés:
Nagyon érzékeny és szeretethiányos vagyok. Miután meghaltak a szüleim mindent megteszek a húgomért. Hiányzik egy segítő kéz az életemből.

Külső:
Azt hiszem nagyon szép lány vagyok. Nem túl magas, de nem is alacsony. Pont megfelelő. Hosszú barna hajam van és barna szemem.
Vissza az elejére Go down
 
Hazel Wood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: