Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Jack Stevenson EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Jack Stevenson EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Jack Stevenson EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Jack Stevenson EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Jack Stevenson EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Jack Stevenson EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Jack Stevenson EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Jack Stevenson EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Jack Stevenson EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Jack Stevenson

Go down 
SzerzőÜzenet
Jack Stevenson

Jack Stevenson


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 53

Jack Stevenson Empty
TémanyitásTárgy: Jack Stevenson   Jack Stevenson EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:06 pm

Jack Stevenson Johnny-depp-tattoo23-240x300


Név: Jack Stevenson
Kor: 40 éves
Születési dátum: 1970. december 2.
Származás: Tree Hill

Előtörténet:

Nem voltam mindig híres és elismert zenész.Én is ugyanúgy kezdtem az életem,mint bárki más.
1970 telén születtem Tree Hill-ben,egy 5 gyermekes család legkisebb fiaként.Van két bátyjám és két nővérem.Annak ellenére,hogy ennyien voltunk,sosem kellett nélkülöznöm.6 éves koromban apám megvette életem első gitárját,onnan kezdve nem volt megállás.Elkezdtem megtanulni az alapokat egyedül,majd mikor már ment annyira,akkor pedig beiratkoztam a zeneiskolába.Sokszor mentünk fellépni és akárhányszor a színpadra léptem,úgy éreztem,otthon vagyok.A zene szeretete később is elkísért.Végig az általános iskolán,a gimnáziumig,ahol aztán megalapítottam első együttesemet,a Destroy-t.Egészen a suli végig kitartottunk,de páran messzebb mentek egyetemre,így a banda majdnem széthullott.Akkortájt próbálkoztam meg az énekléssel is és egész jól ment.Szerencsére akadt vállalkozó kedvű,aki csatlakozott hozzánk,így a Destroy tovább élt.Én is egyetemre mentem,mert apám szerint a zenélésből nem lehet megélni.Elvégeztem a sulit és építészmérnök lett belőlem,de sosem dolgoztam a szakmámban.
A zenélésnek köszönhetően a csajok sem kerültek el,de egyetlen nőért voltam oda...Abigail Williams-ért.Összejöttünk és életem legszebb hónapjait töltöttem el vele,de ez sajnos elmúlt.A banda egy jótékonysági esten lépett fel,amikor egy menedzser épp Tree Hill-ben pihent.A buli után megkeresett minket és lemezszerződést ajánlott.Nem tudtam nemet mondani,hiszen a zene az életem,muszáj volt elfogadni és a srácok is nagyon akarták.Igent mondtunk,én meg azon agyaltam,hogyan fogom ezt elmondani Abby-nek.
Három nappal a szerződés aláírása után volt bátorságom elmondani neki.Mire Ő jött egy még hihetetlenebb hírrel...babát vár.Nem tudtam mit tegyek.Fiatal voltam és meggondolatlan,jobban vonzott a pénz és a hírnév,mint a család.Elmentem és egy darabig jól éreztem magam a bőrömben,dőlt a lé,a csajok és egyéb más is,de nem telt egy úgy nap,hogy ne gondoltam volna Abby-re és a gyerekünk-re.Azóta eltelt jó pár év és még mindig a zenélésből élek.Most azért jöttem el Tree Hill-be,hogy találkozzak a gyerekemmel,mert még azt sem tudom,hogy fiú vagy lány...

Jellemzés:

Laza,vidám és vicces férfi vagyok.Önfejű és hirtelen haragú.Nem élek vissza a hírnevemmel,szeretek segíteni másokon,épp ezért alapítványokat nyított.

Kinézet:

Igazi rocker...félhosszú haj,tetoválások és szakáll vagy borosta jellemez engem.Farmer és póló,valamint az elmaradhatatlan kalap és bőrkabát.


A hozzászólást Jack Stevenson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 11, 2011 9:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Jack Stevenson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack Stevenson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: