Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Jane Stone EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Jane Stone EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Jane Stone EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Jane Stone EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Jane Stone EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Jane Stone EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Jane Stone EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Jane Stone EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Jane Stone EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Jane Stone

Go down 
SzerzőÜzenet
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Jane Stone Empty
TémanyitásTárgy: Jane Stone   Jane Stone EmptyPént. Márc. 04, 2011 8:07 pm

Jane Stone

Jane Stone 11648056_gal

Név: Jane Etanie Stone
Kor: 19
Nem: Nő
Születési dátum: 1991. okt. 28.
Származás: Miami, Florida
Előtörténet:
1991. október 28-án láttam meg a napvilágot. Szüleimmel Miamiban éltünk, apám igencsak gazdag férfi volt, aki ingatlanokkal foglalkozott. Édesanyám minden percét a divatcégénél töltötte így én a nevelőnőmmel töltöttem életem minden percét. Őrülten elkényeztettek, minden megkaptam, amit csak akartam, ám egy nap rájöttem, hogy a pénz mit sem számít. Az akkori legjobb barátnőm egy Susan nevű lány lett, akivel nagyon jól szót értettünk. Szegény családból származott és minden egyes fillérért meg kellett dolgoznia. Egy nap elkísértem a munkahelyére, egy étterembe, és akkor döbbentem rá, hogy sajnos nem mindenki lehet abban a kiváltságos helyzetben, mint én.
Egy kellemes, nyári napon a szüleimmel elindultunk nyaralni Coloradoba, a hegyekbe, ám útközben viharba kerültünk és a kocsi lecsúszott az útról. Egyedül én éltem túl, a kocsiban a szüleim és Susan, akit magunkkal vittünk rögtön meghalt.
A nevelőnőm, Julia lett a gyámom, aki eredetileg egy Tree Hill nevű városból származott. Miután megörököltem a szüleim minden pénzét egyetlen gyermekként, elindultunk Juliaval Tree Hillbe. Julia megígérte, hogy itt új életet kezdhetünk, ő is, és én is. Beíratkoztam az ottani gimibe, ami első pillantásra igazán megtetszett ám szinte azonnal éreztem, hogy jó időbe fog telni, amíg sikerül barátokat szereznem.


Jellemzés: Kitartó és őrülten makacs. MIndig kiáll a maga igazáért, és mindig úgy érzi, hogy meg kell védenie azokat, akiket bántanak. Imád énekelni és táncolni, emellett érdekli a színjátszás is.
Könnyen barátkozik, de nem mindenkiben bízik meg rögtön. Szeret egyedül lenni, nem kedveli a hangos helyeket, sokkal jobban tetszik neki egy csendes pizzéria vagy söröző, ahol beszélgetni tud.

Külső: 168 cm magas, 65 kg, sötétvörös hajú, kék szemű. A pillanat hevében dönti el, hogy éppen mit akar viselni. Olykor laza, néha szolid, néha pedig kedveli a kifejezetten nőies ruhákat. Kedvenc öltözéke a farmer és a top, valamint a tornacipő. Kiegészítői még a bordó gitárja és az ezüst lánca, ami egy szívet ábrázol.


A hozzászólást Jane Etanie Stone összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 07, 2011 1:48 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
 
Jane Stone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: