Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Jared Duncan EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Jared Duncan EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Jared Duncan EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Jared Duncan EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Jared Duncan EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Jared Duncan EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Jared Duncan EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Jared Duncan EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Jared Duncan EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Jared Duncan

Go down 
SzerzőÜzenet
Jared Duncan

Jared Duncan


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tree Hill

Jared Duncan Empty
TémanyitásTárgy: Jared Duncan   Jared Duncan EmptyPént. Márc. 04, 2011 7:50 pm

Jared Duncan

Jared Duncan Channing-tatum

Név: Jared Andrew Duncan
Kor: 19
Szül.: 1991. július. 19.
Származás: Tree Hill

Előtörténet:

Igen tehetős családból származom. Nemesi család a miénk, így rengeteg pénzt örököltünk. Bátyám, Duncan Tree Hillben földrajzot tanít a gimiben. Édesanyám élvezi a pénzt, ahogy csak lehet. Igazi modern nő, aki otthon ül, csacsog a barátnőivel, kávézgatni jár vagy szépségszalonokba.
Édesapám a részvényeire ügyel és a cégére, ami autóalkatrészeket gyárt.
Egyetlen hosszabb kapcsolatom volt, Aubreival. Nagyon jól megvoltunk, de egy nap sírva közölte, hogy terhes. Úgy megrémültem, mint még soha, hiszen a jövőm tökéletesen el volt tervezve. Egyetem, aztán egy jól fizető állás. Egy gyerek semmiképp sem illett a képbe. Amint végeztem a sulival eljöttem Tree Hillből. Ott hagytam Aubriet terhesen... egyedül. Erre nem vagyok büszke,és most, hogy már az egyetemen vagyok, egyre inkább piszkál a bűntudat. Apám persze borzalmasan kiakadt és üvöltözött velem, hogy az egyetemet nem hagyhatom ott. A bátyám ráadásul ellenem uszította Aubriet így végül tényleg leléptem.
Egyre többet gondolok arra, milyen lenne visszatérni. Visszatérni és Aubrie lábai előtt térden csúszva könyörögni, hogy bocsásson meg, amiért ott hagytam a bajban. Könyörögni, hogy adjon újabb esélyt, hogy bebizonyítsam, jó apja lennék a gyereknek. De ebben sokszor megakadályoz a büszkeségem. Viszont ráébredtem, hogy a tökéletesnek tűnő jövő nem is az én álmom, hanem apámé. Sose akartam ügyvéd vagy jogász lenni. Sosem érdekelt ez az egész egyetemesdi.
Azt hiszem egyelőre csak az első lépést teszem meg... visszatérek Tree Hillbe, persze albérletbe és valami melót is keresek. Az apám kitagad, és mindenki elfordul majd tőlem, de legalább tiszta lelkiismerettel élhetek.

Jellem: tipikus macsó, aki bármikor, bármilyen nőt megkaphat, ám belül szétszórt és tanácstalan. Általában a bátyját követi mindenben, próbál olyan lenni, mint ő, de sokszor nem megy neki. Könnyen barátkozik, általában őszinte és jó szívű, és titokban még romantikus is, de ezt inkább titkolja.

Külső: 193 cm magas, izmos, barna hajú, zöld szemű, jó képű. Általában sima farmert és pólót visel, olykor megfűszerezi egy bőrdzsekivel, de olykor csak egy izompólót kap fel egy laza rövidnadrághoz. Persze, ha az alkalom úgy kívánja zakót is képes fölvenni.
Vissza az elejére Go down
 
Jared Duncan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::characters:: :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: