Tuti Gimi FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Légy üdvözölve Tree Hillben! :)
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Csüt. Jún. 16, 2022 5:26 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Nem leszek egy ideig
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Márc. 11, 2012 1:20 pm by Jane Stone

» Diana Chamberlain
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:07 pm by Diana Chamberlain

» Ház
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Május 08, 2011 9:03 pm by Jane Stone

» Udvar
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Május 08, 2011 6:18 pm by Jared Duncan

» Tree Hill Hotel
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:27 am by Derek Duncan

» Főút
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyKedd Ápr. 26, 2011 10:20 am by Derek Duncan

» Pláza
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 12:54 pm by Jared Duncan

» Duncan nyaraló
Miami Beach - homokos tengerpart EmptySzer. Ápr. 20, 2011 7:55 pm by Derek Duncan

» Kórház
Miami Beach - homokos tengerpart EmptyPént. Ápr. 15, 2011 12:18 pm by Jane Stone


 

 Miami Beach - homokos tengerpart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Aubrie Sky Williams
Admin
Aubrie Sky Williams


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tree Hill

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyVas. Márc. 06, 2011 3:07 pm

Miami Beach - homokos tengerpart Miami3
Vissza az elejére Go down
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:44 pm

Fújtattam egyet dühömben,mert fogalmam sem volt,mit szúrtam el.Tök kedves vagyok vele,talán még egy kicsit papucs is,de csak azt akarom,hogy jólérezze magát.Otthagytam apámat és a tengerpart felé vettem az irányt.Elég sokat kellett mennem,mire feltűnt a sárga ruhájában,ahogy egy pálmafa alatt gubbaszt.Odaosontam és leültem mögé átkarolva Őt.
-Mi a baj?Apám mondta,hogy feldúlt lettél. - Csókoltam meg a nyakát,de elhúzódott tőlem. - Halvány lila gőzöm sincs,mi történik...S.O.S...elmagyaráznád? - Kérdeztem tőle,miközben távolabb húzodtam tőle a homokban.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:49 pm

Dillon megjelent nem sokkal később, én pedig még mindig tiszta ideg voltam. Nem akartam vele ugatni, mert lehet, hogy csak hülyeség amire gondolok, így normális hangnemben elkezdtem beszélni.
-Csak... láttam pár képet rólad, amin egy macával vagy, meg gyűrű van a kezén meg minden. Aztán megtaláltam ugyanazt a képet az ágyad alatt is és... ááá... mindegy. Felidegesítettem magam.- magyaráztam, közben a tengert bámultam. -Ugye nem vagy eljegyezve? Kérlek, mondd el, ha így van és én már itt se vagyok. Ne verj át, mert azt nem bírnám ki. Még most mondd el, ha ilyesmi van.- néztem mélyen a szemébe és közelebb húzódtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:58 pm

Mikor belekezdett abba,hogy látott engem képeken egy barna nővel,egyből tudtam,hogy anyám a szíve mélyén még mindig arra vágyik,hogy Jessica és én újra együtt leszünk.Ezért nem tüntette el a képeket sehonnan sem.
-Mi?!Nem dehogyis...az már régen történt.Csak te számítsz nekem te lüke. - Pusziltam meg az orrahegyét. - Jessica-val 2 éve nem találkoztam,de nem is akarok.Eljegyeztem igen,szerelmes voltam igen,de a szemét lotyó megcsalt a legjobb barátommal.Én meg fogtam magam és visszaköltöztem Tree Hill-be.Ennyi a történet. - Hadartam el egy szuszra.
-Te sem gondoltad,hogy Jess versenyezhet veled? - Kérdeztem tőle mosolyogva. - Na gyere ide.Te sokkal többet érsz,mint ő. - Húztam magamhoz és öleltem át.
-Jess-el véglegvége,most veled vagyok és ez nekem tökéletes...
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:05 pm

Dillon elhadarta a lényeget és a pici lelkel meg is nyugodott gyorsan.
-Hát igenis versenyezhet velem. -vigyorogtam. -Azért van ízlésed, nem mondom.- bújtam oda hozzá.
-A legjobb barátoddal csalt meg? Undorító.- motyogtam és elképzeltem, milyen érzés lehetett Dillonnak. Én is rajta kaptam Markot, de nem a legjobb barátnőmmel, szóval rájöttem, hogy fogalmam sincs, milyen lehetett neki.
-Szóval ezért akadtál ki a múltkor annyira. Azt hitted, hogy megint átvágtak.- csókolgattam a nyakát.
-Ne aggódj. Ez az átveréses dolog nem az én stílusom. -röhögtem, majd felpattantam és bele mentem a vízbe, de úgy, hogy csak térdig érjen.
-Szuper a víz. Nem jössz be?- kérdeztem, közben boldogan vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:12 pm

-Elég szar érzés,ha azért a lányért,akiért odavagy,mással látod.Akármilyen szituációban is legyen is. - Sóhajtottam egyet. - És ezért akadtam ki a múltkor igen.Engem a nők csak átvernek,de tényleg.Szerintem anyám átkozott el,hogy örökre vele maradjak. - Vigyorogtam,majd Jane a vízbegázolt és én sem tudtam megállni,hogy ledobtam a trikóm és utánamentem.Persze azért lefröcsköltem ahogy elhaladtam mellette.
-Este elviszlek moziba. - Öleltem át a derekát. - Van a kaszinóben egy moziterem,ahol régi filmeket játszanak. - Csókoltam meg. - Utána pedig...majd kitaláljuk... - Ejtettem meg egy féloldalas,huncut mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:20 pm

Dillon bejött utánam a vízbe és persze, hogy lefröcskölt. Aztán átölelt és közölte, hogy moziba megyünk.
-Nahát, Mr Duncan. Csak nem akar elcsábítani? -vigyorogtam és megcsókoltam, aztán amikor nem figyelt az egyik lábamat az övé mögé tettem és löktem rajta egyet így hanyatt esett a vízben, de sajnos a karom még elkapta így én is beborultam. A vizet köpködtem és próbáltam kiszedni a hajam az arcomból, közben azért röhögni is volt időm.
-Most nézd meg. Csurom víz lettem.- vigyorogtam ő pedig szintén röhögve ült a derekáig érő vízben.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Dillon Duncan

Dillon Duncan


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 38
Tartózkodási hely : Tree Hill

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:29 pm

-Ami azt illeti,igen Miss Stone.Szándékomban áll elcsábítani Önt egy kis esti mozira,majd utána egy vad szexre. - Vigyorogtam,de a vigyor nem tartott sokáig.Jane amilyen édes,néha olyan aljas is.Kigáncsolt,én pedig szépen hanyattdőltem a vízbe,de elkaptam a karját,így húztam magammal együtt.Miután sikeresen mindkettőnk benyelt egy kis sósvizet,a térdig érő vízben ültem és néztem Őt,ahogy a haját szedi ki a szájából,szeméből.Jessica sosem volt ilyen természetes.Ő rosszul volt,ha vízbe kellett mennie és a medencén kívül másba nem volt hajlandó úszkálni.Utálta,ha a belőtt hajának valami baja lesz vagy a sminkje elfolyik a napon.Nem is értem,miért voltam vele.Talán csak azért,mert Ő is gazdag én is gazdag,a gazdagoknak meg együtt kell lenni.
-Nem számít ázott veréb.Rajtunk kívül még 100 ember lett vízes,hála neked meg a kung fu technikádnak. - Vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:37 pm

Végre sikerült megigazítanom a hajam és megszabadulni az összes víztől, ami a számba került. Aztán megálltam csípőre tett kézzel.
-És mi van, ha én akarom magát elcsábítani?- kérdeztem kacéran és közelebb battyogtam hozzá, aztán mikor mellette jártam fentebb húztam az amúgy is rövid szoknyát, így már egész rendesen kilátszott a combom és behajoltam, mintha csak az lenne a tervem, hogy kicsavarom a vizet a ruhából, de olyan erotikusan csináltam, amennyire csak tudtam. Felpillantottam Dillon arcára, és épp csak a nyála nem csöppent ki, úgy nézett.
-Szóval vad szex, vagy mit is mondtál?- kérdeztem az ajkamba harapva.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Jane Stone
Admin
Jane Stone


Hozzászólások száma : 171
Join date : 2011. Mar. 04.

Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 9:04 pm

Dillon végig simította a lábaim és megállapodott a combomnál, majd lehúzott az ölébe.
Megsimítottam az arcát és elképedve néztem rá. Elgondolkodtam, hogy mégis, hogy a fenébe lehet, hogy ilyen édes pasim van. Megérdemlem én ezt egyáltalán? De a következő pilanatban már meg is csókoltam és lágyan hozzá simultam. Közben ő még mindig a combomnál járt, majd a keze a ruha alatt elindulta a derekam felé. Felsóhajtottam ahogy még közelebb húzott magához és elmosolyodtam.
-Szerintem menjünk vissza a nyaralóba.- suttogtam, majd nyomtam a szájára még egy csókopt és felálltam. Aztán megpróbáltam őt is felhúzni és kisebb játszadotás után hajlandó volt ő is felkelni. Kéz a kézben battyogtunk vissza a nyaralóba és végig röhögcséltük az utat.
Vissza az elejére Go down
http://lightanddarkness.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





Miami Beach - homokos tengerpart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami Beach - homokos tengerpart   Miami Beach - homokos tengerpart Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miami Beach - homokos tengerpart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Newport Beach - homokos tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tuti Gimi FRPG :: ::other cities:: :: Miami-
Ugrás: